Firma

Profesjonalna pomoc drogowa i tanie holowanie

Informacje o naszej firmie

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie pomocy drogowej oraz holowania samochodów – od lat pracujemy na terenie Poznania, ale dzięki temu, że nasze usługi świadczymy też na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę praktycznie wszędzie, ponieważ współpracujemy z wieloma różnymi warsztatami o profilu elektronicznym, mechanicznym, blacharsko-lakierniczym, parkingami depozytowymi i firmami Assistance.

Zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych klientów, niezależnie od tego, czy są oni kierowcami samochodów osobowych, ciężarowych czy też innych maszyn odpowiednie usługi i świadczymy specjalistyczną pomoc drogową. Jeśli potrzebujesz jej także w przypadku motocykla, maszyn rolniczych, pojazdów zarówno powypadkowych i uszkodzonych, jak i nowych – zawsze gwarantujemy pełne wsparcie.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego na każdym kroku staramy się sprawić, aby czuli się oni wyjątkowo, korzystając z naszej oferty oraz polecali nas następnie innym – dzięki temu wielu naszych nowych klientów jest właśnie z polecenia. Służymy fachowymi poradami, zawsze konsultujemy wszystkie swoje działania z klientami oraz jesteśmy elastyczni i otwarci na ich propozycje.

Posiadamy OC przewoźnika, dysponujemy własnym parkingiem strzeżonym, więc pod kątem bezpieczeństwa, jesteśmy godni zaufania. Zapraszamy też do przejrzenia naszych referencji. Wystawiamy faktury VAT.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, dzwoń! Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę i każdy dzień w tygodniu!